SRPŠ

Vážení rodiče, vážení žáci, vážení příznivci a přátelé naší školy,
Sdružení rodičů a přátel školy ZŠ Nuselská se rozhodlo obrátit se na zřizovatele, tedy Město Havlíčkův Brod, s peticí za zvýšení bezpečnosti v okolí ZŠ Nuselská. Součástí petice je žádost o úpravu školního areálu. Plný text petice naleznete ZDE.

Rádi bychom Vás požádali, abyste se k petici připojili. ZDE naleznete také podpisový arch, který si můžete vytisknout, vyplnit a podepsat. Arch s vaším podpisem nebo ještě lépe s více podpisy doručte prosím prostřednictvím pošty na adresu školy, případně osobně do školní poštovní schránky nebo do rukou některého ze zaměstnanců. Prosíme, nezasílejte naskenované archy elektronicky, taková forma nevyhovuje zákonu o právu petičním.

Organizátoři dávají přednost podpisu listinného archu, protože dodržuje formu požadovanou zákonem, ale pokud nemáte možnost petici fyzicky podepsat nebo je pro Vás takový postup příliš náročný, budeme rádi, když nás podpoříte alespoň neformálně, a to na webové stránce petice.com,
kde je umístěna podpůrná elektronická petice totožného znění ZDE. Ta sice nemá parametry petice dle zákona, ale může být pro zřizovatele školy alespoň neformálním signálem, že stav školního okolí obyvatelům města nevyhovuje.

Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Za Sdružení rodičů a přátel školy ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská, z. s.
Milan Šedý, předseda rady spolku

Sdružení rodičů a přátel školy ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská, z.s.

IČO 701 53 736
Bankovní spojení: 22 01 09 62 63/2010

Statutární orgán – Rada spolku
Předseda Milan Šedý
Místopředseda Lenka Vencová
Ekonom Bronislava Čechová
Člen Kristýna Kaplanová, DiS.
Člen Lada Radová

Schůzky SRPŠ
2. listopadu 2023 – 1. stupeň 16.00h, 2. stupeň 16.30h
11. dubna 2024 –  1. stupeň 16.00h, 2. stupeň 16.30h

Schůzky s třídními zástupci SRPŠ v 16h
31. října 2023
9. dubna 2024

Stanovy SRPŠ