Škola online – elektronická žákovská knížka

Škola OnLine je moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu při zachování vysokého uživatelského komfortu. Jedná se o webovou aplikaci, což znamená, že je dostupná 24 hodin denně prostřednictvím Internetu, a to při využití pouze běžného webového prohlížeče bez nutnosti jakékoliv další instalace.

Základní funkce systému

  • Hodnocení žáka
  • Docházka a omlouvání žáka
  • Komunikace se školou
  • Rozvrh hodin
  • Informace o výuce

Registrace do systému

V případě, že nemáte zřízen přístup do systému Škola Online, kontaktujte třídního učitele s žádostí o přístupový PIN. V žádosti specifikujte, zda požadujete rodičovský nebo žákovský typ účtu. Systém umožňuje zřídit samostatný přístup pro každého zákonného zástupce i každého žáka zvlášť. Po získání PINu proveďte registraci přes odkaz ZDE.

Video:

Obnova zapomenutého hesla

Pokud neznáte své heslo do systému, lze jej obnovit ZDE. Podmínkou je však znalost svého uživatelského jména a zaevidované emailové adresy v systému Škola Online. Pokud neznáte své uživatelské jméno či zaevidovanou emailovou adresu, kontaktujte třídního učitele s žádostí o sdělení uživatelského jména a zaevidovaného emailu.

Elektronická omluvenka

Nevíte, jak poslat omluvenku třídnímu učiteli v systému Škola Online? Na odkazu ZDE je jednoduchý návod, jak na to.

Video:

Podepisování známek

Nevíte, jak podepsat v systému Škola Online známky Vašeho dítěte? Na odkazu ZDE je jednoduchý návod, jak na to.

Video:

Podepisování hodnocení chování

Nevíte, jak podepsat v systému Škola Online hodnocení chování Vašeho dítěte? Na odkazu ZDE je jednoduchý návod, jak na to.

Uživatelská příručka

Hledáte jinou nápovědu ke Škole Online? Na odkazu ZDE je k dispozici podrobná uživatelská příručka.

Odesílání notifikací nepřečtených zpráv

Chcete dostávat automatické informace, když se v aplikaci objeví nová zpráva nebo hodnocení? Nastavení je v parametry aplikace – popis uživatelských parametrů – E-mailové notifikace nepřečtených zpráv. Na odkazu ZDE je jednoduchý návod, jak na to.

Video:

Autorem videí je pan Petr Sehnal.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace pro chytré telefony a tablety umožňuje zejména sledovat aktuální rozvrh včetně suplování, přehled hodnocení, omlouvat absenci a komunikovat s vyučujícími.