Úspěch našich florbalistek

Na konci listopadu se žákyně naší školy zúčastnily okresního finále ve florbale. Tuto soutěž pořádala AŠSK ve Světlé nad Sázavou. Finále se zúčastnilo 6 družstev ze základních škol z okresu Havlíčkův Brod a favoritem turnaje byla domácí ZŠ Lánecká. Los dívky z naší školy zavedl do těžké skupiny s domácí ZŠ Láneckou a ZŠ Krucemburk, kterou ještě naše dívky nikdy neporazily.
V prvním utkání naše dívky nastoupily proti domácí ZŠ Lánecké. I přes velkou snahu na dívky ze Světlé nad Sázavou nestačily a prohrály 1:7. V druhém utkání se ZŠ Krucemburk podaly naše dívky asi nejlepší výkon a po celý zápas byly o trochu lepší. Podařilo se jim zvítězit 4:1 a zajistit si tak druhé místo ve skupině. V semifinále na ně čekaly vítězky skupiny B, děvčata ze ZŠ Ledeč. Po velmi vyrovnané hře naše dívky získaly vítězství až v samém závěru zápasu a porazily ZŠ Ledeč 3:2. Ve finále se znovu utkaly s domácími favoritkami, které našim dívkám nedaly žádnou šanci a porazily je 10:1. I přesto jsou stříbrné medaile velkým úspěchem a dívkám velmi gratulujeme.

Na tomto úspěchu se podílely:
Siebenbürgerová 9.A, Polreichová 9.A, Pazderková 7.A, Kratochvílová 8.A, Dundáčková 8.A, Štolfová 8.A, Cviková 6.A, Buiová 6.A,