Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Turnaj – stolní tenis

Od ledna do začátku května probíhal na naší škole již další ročník turnaje ve stolním tenisu. Turnaje se každý rok účastní jak žáci, aby si tak zpříjemnili a zkrátili čekání na jaro a teplejší počasí, tak i někteří učitelé, aby děti viděly, že ještě nepatří “do starého železa”. Vítězem turnaje pro školní rok 25/26 se stal Pavel Brož ze 6. ročníku, čest vyučujícím svým druhým místem zajistil Bronislav Návojský a krásné třetí místo vybojoval Tomáš Stojan ze 7. ročníku.
Gratulujeme!