Den zdraví v PT a na 1. st.
Dne 7. 4. 2026 proběhl na prvním stupni naší školy projekt „Den zdraví“, který byl zaměřen na první pomoc, zdravou stravu a sportovní aktivity.
Rádi bychom touto cestou poděkovali žákům druhého ročníku Střední zdravotnické školy Havlíčkův Brod za jejich skvělou ukázku první pomoci. Velmi si vážíme času, energie i nasazení, které přípravě i samotné prezentaci věnovali. Jejich ukázky první pomoci byly nejen odborně na vysoké úrovni, ale také srozumitelné, praktické a poutavé. Díky jejich přístupu si žáci naší školy mohli osvojit důležité dovednosti, které mohou v krizových situacích zachraňovat lidské životy.
Zároveň bychom chtěli poděkovat také pedagogům zdravotnické školy, paní Mgr. Blance Krovové a paní Mgr. Zdence Volkové, za jejich vedení, podporu a kvalitní přípravu studentů. Ještě jednou děkujeme za inspirativní setkání.
Jana Langpaulová


















































