školní rok - 2019/2020

Adaptační den 6.B aneb #spolutozvladneme

Září ve školním roce 2019/2020 přineslo nejen konec prázdnin, ale také začátek pilné práce ve škole. Adaptačním dnem 4. 9. 2019 zahájili žáci 6.B nejen nový školní rok, ale také přechod na 2. stupeň základní školy, který přináší mnoho novinek ve výuce, změnu třídní učitelky a seznamování se s novými spolužáky. Adaptační den probíhal v prostorách a areálu naší školy. V průběhu dne jsme si vyzkoušeli mnoho kolektivních her a aktivit, které vyžadovaly vzájemnou pomoc a spolupráci. A protože nám přálo počasí a venku bylo krásně, zakončili jsme tento den aktivitami venku. Adaptační den již tak máme úspěšně za sebou a mně nezbývá než naší třídě popřát i zbytek dní školního roku plných nových zážitků a dobré nálady.