školní rok - 2019/2020

Zimní pobyt

V předvánočním čase v době od 15. do 20. 12. 2019 prožilo 33 dětí z 2. a 5. třídy ze ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 krásné a pohodové dny na zimním pobytu v přírodě s výukou lyžování. Již po deváté jsme letos využili ubytování na chatě Kačenka na Šerlišském Mlýně v Orlických horách, která je umístěna přímo na sjezdovce. Žáci se kromě lyžování věnovali i výuce a večery trávili v družné zábavě při hrách a tanci.
Děti se učí samostatnosti, sebeobsluze, odloučení od rodičů, které případně utěší paní učitelky. Všichni moc děkujeme za výbornou spolupráci rodičů žáků, za bohaté sponzorské dary a hlavně za pomoc tatínků při obouvání do lyžáků a další potřebnou pomoc. Velký dík patří T. Tůmovi nejen za zabezpečení zdravotní péče.

Další fotografie zde.