školní rok - 2017/2018

Zimní pobyt

V posledních prosincových dnech 17. - 22. 12. 2017 prožilo 30 dětí z 2. a 3. třídy ze ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 krásné a pohodové dny na zimním pobytu v přírodě s výukou lyžování. Letos jsme využili ubytování na chatě Jedlová v Jedlové v Orlických horách.
Lyžování bylo perfektní, i když jsme každý den dojížděli na lyžování na Šerlišský Mlýn, nejen na sjezdovce, ale i v okolí nám přálo sněhové bohatství. Žáci se kromě lyžování věnovali i výuce a večery strávili v družné zábavě při hrách a tanci.
Děti se učí samostatnosti, sebeobsluze, odloučení od rodičů, které případně utěší paní učitelky. Všichni moc děkujeme za výbornou spolupráci rodičů žáků, za bohaté sponzorské dary a hlavně za pomoc tatínků při obouvání do lyžáků nejen v chalupě, ale i na svahu do lyží a další potřebnou pomoc. Velký dík patří T. Tůmovi nejen za zabezpečení zdravotní péče.

Další fotografie zde.