školní rok - 2017/2018

ZŠ Nuselská v McDonald´s Cupu 1. – 3. třída a 4. - 5. třída

McDonald´s Cup (1.-3. třídy)
Dne 3. 5. 2018 proběhlo za slunečného dne okresní finále poháru v minifotbalu I. kategorie (1.-3.tř.), které reprezentovali Lukas Kučera, Adam Janáček, Pavel Trefil, Lukáš Hušek, Martin Hrančík, Alois Pátek, Antonín Uchytil, Šimon Bečka, Adam Janata a Marek Píro. Ve skupině skončila Nuselská na postupovém třetím místě a skončila později na 9. místě. Dali jsme celkem 5 branek: Hrančík, Pátek, Trefil, Janata a Hušek.

McDonald´s Cup (4. - 5. třídy)
Dne 4. 5. 2018 proběhlo za slunečného dne okresní finále poháru v minifotbalu II. kategorie (4.-5.tř.), které reprezentovali Damian Kučera, Jan Kořínek, Josef Malimánek, Antonín Pátek, Jakub Pazderka, Jana Polreichová, Lubomír Šantrůček, Václav Trefil, Tomáš Vandas, Dominik Zrůst a Lukáš Fikar. Ve skupině skončila Nuselská na nepostupovém místě. Skórovali jsme celkem 4krát: 2x Fikar, Polreichová a Kořínek.

Všem dětem patří velký dík za reprezentaci naší školy a odvahu v boji, kterou měly proti ostatním mužstvům!

1.- 3. třídy

4. - 5. třídy