školní rok - 2016/2017

Jakub Jokl

Bývalý žák naší základní školy JAKUB JOKL navštívil hodinu multimediální výchovy žáků osmé třídy. Žáci si tak vyzkoušeli rozhovor s hostem ve studiu. I přes počáteční strach a nervozitu zvládli dva zástupci žáků tento rozhovor skvěle za vyšších teplot dosahujících v učebně MV v parné dny.
Jakub Jokl - začínal s basketbalem v Havlíčkově Brodě, později pokračoval za mládežnické celky Jihomoravského basketbalového centra Brno, působil také v týmu prestižní akademie CBA na Kanárských ostrovech a loni v září se pro Kubu otevřela nová kapitola basketbalového života v dresu Utahu (univerzitní liga NCAA). Nástup pro něj určitě nebyl jednoduchý, protože začal výcvikem s jednotkami SEALs americké armády (v rozhovoru se dozvíte více). Kuba dorostl do výšky 211cm.
Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí jak v basketbalovém, tak i v osobním životě.

Rozhovor zde.