školní rok - 2016/2017

ZŠ Nuselská v McDonald´s Cupu 1. – 3. třída a 4. - 5. třída

McDonald´s Cup (1.-3. třídy)
Dne 15. 5. 2017 proběhlo okresní finále poháru v minifotbalu I. kategorie (1.-3.tř.), které reprezentovali Damian Kučera, Adam Janata, Marek Píro, Kamil Rudolf, Alexandr Holzbauer, Alois Pátek, Lukáš Hušek a Tadeáš Forman. Družstvo odehrálo 4 zápasy ve kterých skórovali Marek Píro (z penalty), Adam Janata dvakrát a Tadeáš Forman. Družstvo nakonec ZŠ Nuselská skončilo na 9 - 10. místě.

McDonald´s Cup (4. - 5. třídy)
Dne 16 . 5. 2017 proběhlo za slunečného dne okresní finále poháru v minifotbalu II. kategorie (4.-5.tř.), které reprezentovali Šárka Kudlová, Matěj a Barbora Vávrovi, Adam Bureš, Filip Máček, Daniel Nepraš, Radim Vácha a Lukáš Fikar. Ve skupině skončila Nuselská na nepostupovém místě, když vyhrála se ZŠ Štáflova 5:2 (Fikar 2, Bureš 2, Kudlová 1) a prohrála se ZŠ Lánecká-Světlá nad S. 1:2 (Nepraš 1), ZŠ Přibyslav 1:8 (Fikar 1) a ZŠ G. Jeníkov 1:4 (Kudlová 1)

Všem dětem patří velký dík za reprezentaci naší školy a odvahu v boji, kterou měly proti ostatním mužstvům!

1.-3. třídy

4.-5. třídy