školní rok - 2015/2016

Den na pohodu

1. června 2016 prožili žáci Základní školy Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 „Den na pohodu“. Tímto dnem děti oslavily svůj svátek a zároveň byly ukončeny oslavy 25. výročí založení školy.
Žáci, kteří byli oblečení do bílých, červených a modrých triček, nastoupili před školu, utvořili číslici 25 a zazpívali školní hymnu.
Přítomné pozdravila paní místostarostka města Havlíčkův Brod Bc. I. Mojžyšková a slavnostní atmosféru doplňovali i pozvaní hosté, ředitelé ostatních základních škol z Havlíčkova Brodu.
Slavnostní zahájení bylo zakončeno symbolickým křtem nového loga školy, jehož autorkou je paní učitelka J. Šupitová, která logo „probudila“ touto básničkou:

Ať to logo lidem hlásí,
ať to logo zavolá:
Vážíme si kamarádství
a jsme škola veselá.

Věříme, že toto logo nás bude provázet mnoho dalších let a dodávat pozitivní energii všem, kteří ho uvidí.
Pohodové dopoledne bylo zakončeno v městském parku, kde si žáci povídali se svými pedagogy, zavzpomínali na vše, co ve škole prožili a vymysleli přání škole do dalších let.
Občerstvením pro každého žáka byl veselý muffinek, který byl sladkou tečkou tohoto pohodového dopoledne.

Další fota zde.

Video zde.