školní rok - 2007/2008 - Sportovní den

SPORTOVNÍ DEN NA ZŠ NUSELSKÁ

V pátek 30.5.žáci 2.stupně a 2.6.2008 žáci 1.stupně oslavili Mezinárodní den dětí sportem. Po oba dny nám počasí přálo, proto k naplnění hesla „Ve zdravém těle zdravý duch“ vůbec nic nechybělo. Chuť bojovat o nejlepší umístění v jednotlivých turnajích měli všichni.
Starší kluci a děvčata dokazovali své schopnosti ve florbale, malé kopané, petanqueu, freesbee, přehazované a nohejbale. V lítém boji nakonec zvítězili ti nejlepší, ale blahopřání k výkonům a k sportovnímu chování patří všem.
Děti z prvního stupně změřily své síly ve florbale, ringu, fotbalu, líném tenise, petanqueu a přehazované. Spokojení vítězové i ti, kteří v turnajích nevyhráli, zakončili hezké dopoledne na koupališti, kde smyli pot po náročných zápasech. Poděkování za pomoc při organizaci této akce si zaslouží také devět žáků z 8.A a z 9.B.